Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 13723 16197 Kč

Výrobce
 1. Profim
Osud
 1. Do konferenční místnosti
 2. Do kanceláře
Typ kostry
 1. Otočný kříž
 2. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Alu
Mechanismus
 1. Další
Další možnosti
 1. S područkami
Compare Products

You have no items to compare.

  PROFIM VIOLLE

  Sbírka Violle je unikátní v nejvyšším standardu. Prvotřídní třída, věnovaná segmentu zaměstnanců, která oceňuje estetiku a eleganci interiéru. Originálnost formy se prolíná s inovacemi a použitím nejkvalitnějších materiálů a vytváří tak řešení, která jsou daleko od obvyklých kancelářských schémat. Dobře promyšlený design je poctou dlouhých hodin sedících prací, což přispívá k nepohodlí a bolesti páteře.


  Výhodou celého systému je jeho diverzifikace díky několika barevným verzím jednotlivých prvků. Kombinace ušlechtilé kůže s moderním hliníkem nebo chromem je oční estetikou a trvanlivostí, díky čemuž se může používat po mnoho let. Charakteristickým znakem kolekce Violle je jistě hliníkový rám opěradla, který prochází do područek, tedy původní a neobvyklý koncept. Židle je vybavena moderního systému synchronní, a to jak plně nastavitelná područkami, opěrky hlavy a bederní opěrkou, což zaručuje maximální pohodlí a optimální polohy celé páteře. Konferenční model má stříbrnou základnu se čtyřmi rameny, která zajišťuje stabilitu na všech typech povrchů. Návrh společnosti Profim může být vyroben ze síťoviny nebo čalouněného materiálu, což dává ještě větší škálu možností.


  Model otočné židle je podepřen na základně s pěti rameny, vybavené koly s bezpečnostní brzdou různé tvrdosti. Jak vidíte, každý prvek produktu (bez ohledu na variant) má pečlivě promyšlený design, který má obrovský dopad na funkčnost a praktickou aplikaci. Sbírka Violle je k dispozici v široké škále barev, ale vypadá nejúčinněji v neutrálních a tlumených barvách. Jejich kombinace zaručuje vysoce kvalitní uspořádání, což je vynikající vitrína kanceláře a jejích zaměstnanců. Toto řešení je jedinečné v každém ohledu, vytvořené pro ty nejnáročnější klienty.

  Violle
  Minimal Price: 1963.08
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x