Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 5631 7465 Kč

Výrobce
 1. Profim
Osud
 1. Do kanceláře
 2. Design
Typ kostry
 1. Otočný kříž
 2. Na kolečkách
 3. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Alu
 2. Černá
 3. Plastové
Mechanismus
 1. Nastavení výšky
 2. Synchronní
 3. Ergonomický
Další možnosti
 1. S čelem
 2. S reg. hloubka. sedlo
 3. S područkami
 4. Nastavitelné područky
Compare Products

You have no items to compare.

  PROFIM PLAYA

  Playa je variace na téma pohodlí a klasická otočná židle, věnovaná každému zaměstnanci. Kombinuje ergonomii s funkčností, a proto je velmi populární u praktických a náročných lidí. Speciálně konstruovaná konstrukce, její vzhled připomíná klasickou židličku s módním, přesto jemným přechodem mezi sedadlem a vysokým opěradlem. Tam je něco zvláštního, nicméně, který dělá dokonce několik hodin sedí u stolu není problém.


  Playa od společnosti Profim je uživatelsky příjemný nápad. Mimořádný komfort zajišťuje široké sedadlo a vysoká opěradla se speciálním tvarem s bederní opěrkou, která účinně eliminuje riziko bolestí páteře a zajišťuje maximální pohodlí a svobodu. Přítomnost synchronního mechanismu umožňuje tzv "Dynamické sedadlo", které je u těchto typů výrobků extrémně vzácné. Nastavitelné, široké sedadlo, opěrka hlavy a loketní opěrky jsou standardem, díky kterému se každé křeslo přizpůsobuje potřebám a profilům uživatele a efektivně zlepšuje jeho pohodlí - a tím podporuje koncentraci a efektivnější práci. Díky této rozmanitosti je uspořádání zvoleného prostoru dětskou hrou a efekt překvapuje i ty nejnáročnější zákazníky.


  Výrobce také nabízí tři typy základny s pěti rameny, počínaje klasickou plastovou formou přes hliníkovou chromovou verzi, končící leštěným hliníkovým lakem. Takové malé detaily ovlivňují celkový příjem židle a přispívají k její atraktivitě v očích příjemců.


  Sbírka Playa značky Profim jistě bude pracovat v každé kanceláři, recepci nebo dokonce i domácí kanceláři, což svědčí jen o její univerzálnosti a funkčnosti. Židle v tomto designu se skládají z různých stylů, které umožňují vytvoření souvislého celku. Široká škála barev je pouze doplněním výhod výrobků a je potvrzením jejich praktického uplatnění v každodenní práci.

  PROFIm Playa
  Minimal Price: 893.90
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x