Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 5646 12426 Kč

Výrobce
 1. Profim
Osud
 1. Do konferenční místnosti
 2. Do kanceláře
 3. Pro čekárnu a recepci
 4. Design
Typ kostry
 1. Otočný kříž
 2. Na kolečkách
 3. Na nohou / nožičkách
 4. Pérovka
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Černá
 4. Barva
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
 2. Nastavení výšky
 3. Synchronní
 4. Ergonomický
Další možnosti
 1. S čelem
 2. S reg. hloubka. sedlo
 3. S bederní podporou
 4. S područkami
 5. Nastavitelné područky
Compare Products

You have no items to compare.

  PROFIM ONE

  Jedinečný, jedinečný, elegantní a praktický zároveň. ONE Collection of PROFIm zaujme nejvíce skeptický osoba, což potvrzuje jejich ve víře, že křesla může být kombinace vysoké estetiky s extrémní funkčností. Návrh obsahuje otočnou židli vybavenou opěrkou hlavy nebo ne, konferenční židle na klasických nohách a konferenční židle na skládaném nebo nefixovaném skluzu. Tato rozmanitost dává mnoho možností, a nikoli pouze uspořádání. Umožňuje přizpůsobení modelu dynamice práce nebo potřebám uživatele. Je to funkční řešení, které bude fungovat v domácím interiéru, moderní kanceláři nebo recepci. Získává popularitu kvůli své univerzalitě a dokonale navržené a vyrobené formě.


  Sbírku ONE navrhl návrhář Wolfgang Deisig, který se zaměřil na využití mechanismů, které zlepšují funkčnost manažerského řešení. Mluvím především o mechanismu Synchro, nastavitelném opěradlu, područky a opěrce hlavy. Plná kontrola vašeho křesla vám umožní přizpůsobit potřeby uživatele a najít optimální polohu pro jeho páteř. Interiér konstrukce sedadla je pružným prvkem, který zajišťuje větší pohodlí během dlouhých hodin sedání. Možnost naklonění židle, dokonce o 45 stupňů, je způsob, jak si během krátkých přestávek trochu uvolnit. Model konference je k dispozici v několika typech stojanů, které umožňují přizpůsobení uspořádání celé místnosti a činí výrobek víceméně formální.


  Inovativní výhodou celé kolekce ONE je dostupnost barev, která vytvoří jedno křeslo ve dvou různých barvách (nebo stejné barvy podle přání zákazníka). Tato volba posiluje estetiku a umožňuje zavádění pozitivní energie do kanceláře nebo recepce. Tato myšlenka jistě zaujme praktiky, kteří hledají originální a nestandardní řešení.

  One
  Minimal Price: 896.24
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x