Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 13723 33539 Kč

Výrobce
 1. Profim
Osud
 1. Do konferenční místnosti
 2. Do kanceláře
 3. Pro čekárnu a recepci
 4. Pro kavárny a restaurace
 5. Do obývacího pokoje
 6. Design
Typ kostry
 1. Otočný kříž
 2. Na kolečkách
 3. Na nohou / nožičkách
 4. Pérovka
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Černá
 4. Barva
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
 2. Nastavení výšky
 3. Základní - TILT
 4. Synchronní
 5. Ergonomický
 6. Další
Další možnosti
 1. S čelem
 2. S bederní podporou
 3. S područkami
Wielkość
 1. Dwuosobowa
 2. Trzyosobowa
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Sofy
Compare Products

You have no items to compare.

  PROFIM MyTurn

  Prémiová sbírka věnovaná nejnáročnějším zákazníkům se vznešenou chutí. Navrženo pro prostorné a moderní interiéry, kde je exkluzivita a dobrá chuť mimo komfort. Návrh společnosti Profim se vyznačuje nejvyššími standardy a dokončovacími materiály, které vytvářejí luxusní zboží z horní police. Kancelářský nábytek, včetně otočné židle, konferenční židle a pohovky byly stanoveny pevně v minimalistickém designu, ve kterém není žádný prostor pro chyby nebo nedostatky. Takže můžeme říci, že MyTurn je exkluzivní nápad na originální interiér, přizpůsobené potřebám lidí s nohama pevně na zemi.


  Co odlišuje tento návrh od ostatních? Rozhodující, hladké spojení kožených prvků se surovým hliníkem. Takovéto vzájemné porovnání musí znamenat úspěch, protože jasné detaily výrazně kontrastují s neutrálními formami, překvapující jejich sofistikovaností a milostí. Myšlenka od oblíbeného výrobce, značka získává uznání PROFIm největší podnikatele z jeho myšlení, sjednocený design zajišťuje maximální komfort a pohodlí. Křeslo rotující s nízkým nebo vysokým opěradlem, sedadla konferenční otočný s nízkým nebo vysokým opěradlem, konferenční sedadlo konzolové, a sbírka pohovky, lehátka a stolky - to vše dělá zákazník má možnost uspořádat celý úřad do jediného, ​​funkční a luxusní systém.


  Pečlivě vybrané výplňové pěny znamenají plné pohodlí, a to jak v obchodní části, tak i v ostatních oblastech. Full rozmanitost reaguje na rozmanité potřeby dnešních podnikatelů a vedoucích pracovníků, zástupce potřebují nejen pracovat, ale také vést vážné rozhovory. Kancelářský nábytek zabudovaný v neutrálních a elegantních barvách se perfektně hodí do libovolného zvoleného prostoru, čímž vznikne unikátní na nejvyšší úrovni. Kabinet v tomto vydání zaujme každého zákazníka.

  MyTurn
  Minimal Price: 1963.08
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x