Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 2385 3983 Kč

Výrobce
 1. Profim
Osud
 1. Do jídelny
 2. Do konferenční místnosti
 3. Do kuchyně
 4. Do kanceláře
 5. Pro čekárnu a recepci
 6. Pro kavárny a restaurace
 7. Design
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Chróm
 2. Černá
 3. Barva
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
Další možnosti
 1. Bez područek
 2. S područkami
Compare Products

You have no items to compare.

  PROFIM KOMO

  Sbírka nabízená společností Profim je funkční řešení, které funguje dobře v konferenčních místnostech, hledištích a oblastech služeb zákazníkům, kde potřebujete pohodlné židle, které nevyužívají příliš mnoho prostoru. Komo patří k unikátním produktům s všestrannými aplikacemi. Jeho univerzalita čerpá především z jednoduché formy a lehkosti konstrukce, při zachování maximální síly a odolnosti vůči nečistotám. Jedná se o jedinečnou a nekonvenční sbírku současně. Vyznačuje se živými barvami a konstrukcí, což umožňuje umístění židlí v závislosti na potřebách nebo situaci.


  Elegantní design, při zachování péče o nejmenší detaily, vám umožní vložit do jiného nábytku, vytvářet koherentní, lehce avantgardní uspořádání. Uvedená myšlenka je také jednoduchá k uložení - design nábytku umožňuje pohodlné skladování, poškození nebo zbytečný prostor. Výhodou celé kolekce značky Komo je možnost stohování jednotlivých výrobků i individuální výběr jednotlivých povrchů. Existují varianty konferenčních židlí na klasických nohách, které jsou podporovány nohami nebo lyžemi. Dostupné varianty vám také umožňují zakoupit verzi židlí s opěrkami rukou nebo bez nich. Tato rozmanitost je dokonce lépe přizpůsobena potřebám klienta, které se mohou dynamicky měnit.


  Profim Komo je originální koncepce rozjasnění a přidání pozitivní energie i pro nejnáročnější konferenční místnosti. Široká škála barev, od neutrálních, až po silně akcentované barvy žlutých, červených nebo granátových jablek, oživuje pokoje, čímž se radikálně mění atmosféra v nich. Navíc se čalounické materiály také navzájem liší, což ovlivňuje kvalitu a cenu nábytku. Ti, kteří hledají originální řešení, jistě budou tomuto návrhu věnovat pozornost, protože jeho funkčnost a univerzálnost fungují v praxi.

  Komo
  Minimal Price: 378.59
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x