Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 2385 2532 Kč

Výrobce
 1. Profim
Osud
 1. Do jídelny
 2. Do konferenční místnosti
 3. Do kuchyně
 4. Do kanceláře
 5. Pro čekárnu a recepci
 6. Pro kavárny a restaurace
 7. Design
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Chróm
 2. Černá
 3. Barva
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
Další možnosti
 1. Bez područek
Compare Products

You have no items to compare.

  PROFIM KOMO

  Sbírka nabízená společností Profim je funkční řešení, které funguje dobře v konferenčních místnostech, hledištích a oblastech služeb zákazníkům, kde potřebujete pohodlné židle, které nevyužívají příliš mnoho prostoru. Komo patří k unikátním produktům s všestrannými aplikacemi. Jeho univerzalita čerpá především z jednoduché formy a lehkosti konstrukce, při zachování maximální síly a odolnosti vůči nečistotám. Jedná se o jedinečnou a nekonvenční sbírku současně. Vyznačuje se živými barvami a konstrukcí, což umožňuje umístění židlí v závislosti na potřebách nebo situaci.


  Elegantní design, při zachování péče o nejmenší detaily, vám umožní vložit do jiného nábytku, vytvářet koherentní, lehce avantgardní uspořádání. Uvedená myšlenka je také jednoduchá k uložení - design nábytku umožňuje pohodlné skladování, poškození nebo zbytečný prostor. Výhodou celé kolekce značky Komo je možnost stohování jednotlivých výrobků i individuální výběr jednotlivých povrchů. Existují varianty konferenčních židlí na klasických nohách, které jsou podporovány nohami nebo lyžemi. Dostupné varianty vám také umožňují zakoupit verzi židlí s opěrkami rukou nebo bez nich. Tato rozmanitost je dokonce lépe přizpůsobena potřebám klienta, které se mohou dynamicky měnit.


  Profim Komo je originální koncepce rozjasnění a přidání pozitivní energie i pro nejnáročnější konferenční místnosti. Široká škála barev, od neutrálních, až po silně akcentované barvy žlutých, červených nebo granátových jablek, oživuje pokoje, čímž se radikálně mění atmosféra v nich. Navíc se čalounické materiály také navzájem liší, což ovlivňuje kvalitu a cenu nábytku. Ti, kteří hledají originální řešení, jistě budou tomuto návrhu věnovat pozornost, protože jeho funkčnost a univerzálnost fungují v praxi.

  Komo
  Minimal Price: 307.80
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x