Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 10289 12395 Kč

Výrobce
 1. Profim
Osud
 1. Do konferenční místnosti
 2. Do kanceláře
 3. Design
Typ kostry
 1. Na kolečkách
 2. Středová noha
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
Mechanismus
 1. Nastavení výšky
 2. Synchronní
 3. Ergonomický
Další možnosti
 1. Bez područek
 2. S područkami
Compare Products

You have no items to compare.

  ProfiM FORMAT

  Kancelářské křesla musí splňovat několik funkcí, díky nimž bude použití tohoto typu nábytku pohodlné a pohodlné. Tím spíše, že poslední výzkum potvrzuje tezi, že dnešní Poláci tráví mnohem více času v kanceláři než doma. Jeho vybavení, bez ohledu na jeho velikost, nebo by mělo představovat dobře promyšlený, koherentní celek, který nejenže zapůsobí vizuálně, ale bude praktický v každodenním užívání. Mezi mnoha sbírkami značky Profim je návrh, který vyhovuje požadavkům dnešních zákazníků, formát systému kancelářských křesel. Je to kombinace modernity a univerzalismu, uzavřená v mimořádně originální podobě.


  Profimova myšlenka se skládá z konferenční židle a rotujícího řídícího křesla. Samotný tvar, inspirovaný řešením kbelíku (kdysi známý pouze z kaváren nebo hospůdek), je způsob, jak získat neobvyklé uspořádání, zdůrazňující jedinečnost a styl. Výhodou sbírky je určitě její vícebarevná barva, protože Profim nabízí celou řadu barev, živé, energizující, což umožňuje oživení kanceláře bez zbytečných dekorací nebo bledého malování stěn. Vzhledem k originalitě, formát nevyžaduje žádné další prvky, samotná forma židle je oválná, tekutá a dekorativní.


  Výrobky v této řadě jsou charakterizovány speciálně tvarovaným sedadlem, regulací v bederní páteři a synchro mechanizmem, aby bylo zajištěno, že všechny vyhovují individuálním požadavkům nebo osobám. Dokonalým řešením je také použití opěradel integrovaných do sedáku a chrbta, které dohromady vytvářejí mírně zaoblený tvar, ve kterém můžete "klesnout". Za zmínku stojí, že kolekce Format používá stabilní hliníkové regály, vybavené klasickými nohami nebo koly, přizpůsobené každé podlaze nebo podlaze. Multifunkční židle v kombinaci s lehkou formou a trvanlivostí dělají z kolekce Format své skvělé příznivce, a to nejen mezi podnikateli, ale také majiteli kaváren, hotelů či soukromých kanceláří.

  PROFIm Format
  Minimal Price: 1639.41
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x