Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 333 10074 Kč

Výrobce
 1. Halmar
Osud
 1. Do dětského pokoje
 2. Do jídelny
 3. Do konferenční místnosti
 4. Do kuchyně
 5. Do kanceláře
 6. Pro čekárnu a recepci
 7. Pro kavárny a restaurace
 8. Do obývacího pokoje
 9. Do ogrodu
 10. Design
Typ kostry
 1. Otočný kříž
 2. Na kolečkách
 3. Na nohou / nožičkách
 4. Pérovka
 5. Středová noha
 6. Houpací
 7. Ostatní
Opěrák
 1. Bez opěradla
 2. Čalouněný
 3. Síťovina
 4. Dřevěný
 5. Plastový
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Černá
 4. Dřevo
 5. Plastové
 6. Barva
 7. Ostatní
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
 2. Nastavení výšky
 3. Základní - TILT
 4. Synchronní
 5. Ergonomický
 6. Další
Další možnosti
 1. S čelem
 2. S reg. hloubka. sedlo
 3. S bederní podporou
 4. Bez područek
 5. S područkami
 6. Nastavitelné područky
Wielkość
 1. Jednoosobowy
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Pufy
 2. Leżanki
Compare Products

You have no items to compare.

  HALMAR - nábytek a bytové vybavení, moderní židle, křesla, stoly, lavičky a závěsy

  Chcete se seznámit s největší nabídkou nábytku, zejména těch z Dálného východu? Taková možnost vám dává značku Halmar, která se zabývá nejen dovoz, ale především rozložení nábytku přicházejí nejen z domácích, ale i zahraničních výrobců. Halmar na trhu téměř 20 let, za tu dobu získala nejen zkušenosti, ale také rozšířil a vytvořil potřebnou infrastrukturu a odpovídající zařízení v tomto aspektu. Obrovský sklad se často ukázala být dostatečná logistická základna, která umožnila podpora více než tisíc zákazníků domácích i zámoří by měl poznat nabídku značky Halmar za kterou mluví nejen hoden sortiment věnovat zvláštní pozornost, ale také mnoho dalších výhod. S Halmar najít vhodné dětského nábytku zbrusu Halmar Zařízení prostor jakéhokoliv dítěte a mládež bude mnohem jednodušší a jednodušší, stačí se podívat na lůžko Cinderella, bagr a lodí.

  Židle a křesla HALMAR

  Samozřejmě, že první věc, která přitahuje pozornost, je jejich přitažlivá a neslýchaná podoba kdekoli jinde, odkaz na pohádkovou kompozici, tvar vozíku, loď nebo vozidlo často udělají takový prostor pro dítě v tomto ohledu relevantní. Barevné a sofistikované dětské postele jsou samozřejmě jednou z mnoha novinek, které najdeme v katalogu a na internetových stránkách značky Halmar, navíc nejvyšší kvality nábytku, stejně jako pohodlné nebo pohodlné pro děti v optimálním věku.

  Hledáte praktickou židli?

  Halmar má také širokou škálu židlí určených nejen pro běžné, ale vhodný i pro jejich adekvátní výkon aplikací. Nechť poslouží jako příklad modelu Genesis, který de facto byla vybavena mechanismem samoważący, hliníkové područky a samonavíjecí bezpečnostní aby používání to přináší mnoho výhod. Podtrhuje celé hliníkové základny a umístěte eko kůže v souvislosti s materiálem, a tedy něco v této situaci je nejvíce smysl. Stejný kancelářské křeslo Phantom, i zde se bavíme o řešeních, jak je používán v Genesis, ale Phantom stojí jen úplně jiný styl výkonu, neztrácí užitné hodnoty a dokonce dělat to v jejich vlastním způsobem upozorní. Halmar to není obyčejný firma zabývající se dovozem a distribucí nábytku, značku, která se nás snaží přesvědčit, aby na velmi bohatou a atraktivní nabídce v tomto ohledu, a zároveň nám umožňuje největší výběr nábytku pocházející od tuzemských i zahraničních výrobců.

  Halmar
  Minimal Price: 53.01
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x