Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 14208 20193 Kč

Výrobce
 1. D2
Osud
 1. Do kanceláře
 2. Pro čekárnu a recepci
 3. Pro kavárny a restaurace
 4. Do obývacího pokoje
 5. Design
 6. Do sypialni
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Ostatní
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
Další možnosti
 1. Bez područek
Wielkość
 1. Dwuosobowa
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
Podkategoria
 1. Sofy
 2. Siedziska
 3. Inne
Compare Products

You have no items to compare.

  D2 Sofa KISS

  Umělecké dílo, které snadno oživuje interiér a dodává svým jedinečným charakterům. Ústní sbírka je inspirována modelem Kiss Bocca, který velmi rychle získal uznání největších designérů a architektů interiérů. Odvážná a mimořádná kompozice přitahuje oko, čímž interiér plní individuální charakter. První model této kolekce vytvořil studio 65 v roce 2004 a od té doby se stal skutečným hitem moderního prostoru.


  Sbírka rtů je pohodlné křeslo a pohovka, vyrobené ve stejném stylu. Použití tvaru připomínajícího lidské rty je nabídkou pro lidi, kteří ocení originálnost v nejlepším. Celý, doplněný trvanlivým rámem a měkkým, příjemným velkým povzbuzením povzbuzuje trochu uvolnění nebo rozhovoru. Producent - D2, který se zaměřuje na plnění pěny, poskytuje svobodu pohybu a bezpodmínečné pohodlí pro každého uživatele. I když přítomnost některých velurů může být odstrašující, stojí za zmínku, že tento materiál byl vybrán mezi nejlepší na trhu a je charakterizován odolností proti otěru nebo trhání. Milovníci originálních forem ocení kulatost tvaru a jeho jedinečnost, s tak intenzivním červeným, dokonce i nejsmrtelnějším pokojem se stane přátelský, energický prostor. Návrh z D2. Náměstí se skvěle hodí k mnoha stylům, a proto je univerzální. Nepotřebuji žádné dodatky, protože jak křeslo, tak samotná pohovka jsou dokonalým dekorativním prvkem. Trvanlivá konstrukce, i když ne nejsvětlejší, může být snadno umístěna v moderním obývacím pokoji, v relaxační zóně ve velké společnosti nebo v soukromém hotelu, kde kromě funkčnosti je i estetika.


  Ústní sbírka z D2 Náměstí dělá tradiční pohovku zcela nový, jedinečný kus nábytku, což je fantastický přírůstek všech druhů pokojů. Trvanlivost jednotlivých řešení působí úžasně a design dělá nábytek nadčasový koncept po mnoho let.

  Fotel Usta inspirowany Kiss Bocca Promocja
  Sofa Usta 2 inspirowana Kiss Bocca Promocja
  D2 Usta
  Minimal Price: 2255.30
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x