Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 4728 4728 Kč

Výrobce
 1. D2
Osud
 1. Do jídelny
 2. Do kuchyně
 3. Pro čekárnu a recepci
 4. Pro kavárny a restaurace
 5. Do ogrodu
 6. Design
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Plastový
Kostra
 1. Plastové
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
Další možnosti
 1. S područkami
Compare Products

You have no items to compare.

  D2 Peach židle

  Židle, která zároveň svým jednoduchostí a jedinečností zapůsobí. Řešení navržené společností D2 Kwadrat je koncept, který pracuje v každé situaci bez ohledu na počasí. Jedná se o originální design, který kombinuje funkčnost s každodenní použitelností. Výjimečná myšlenka, věnovaná každému pokoji - nejen domu nebo kavárně, ale i hotelovým halám, čajovnám a dokonce i kancelářím. Návrh španělského výrobce je založen na klasickém, mírně modernizovaném základu, který vytváří dojem lehkého celku s univerzálním tvarem.


  Peach židle je vyrobena z tvrdého, ale lehkého polypropylenu s přídavkem skleněného vlákna, což zaručuje dlouhou životnost. Kombinace těchto dvou materiálů také dává příležitost použít výrobek nejen uvnitř, ale také ve venkovním prostředí. Struktura je odolná proti poškození, poškrábání, vyblednutí pod vlivem slunečního záření nebo deště. To dává příležitost používat produkt pro mnoho různých konceptů. Myšlenka, která je k dispozici v několika barevných variantách, jistě přinese modernímu minimalismu do veřejného prostoru a současně zajistí maximální pohodlí. Čím víc, protože široké sedadlo je pohodlné a mírné ohýbání rohů směrem vzhůru, zvyšuje komfort i dlouhé hodiny sedění. Výhodou sbírky je i přítomnost polokolejných područek, které vycházejí z předních nohou a opěradla. Oválný tvar s někdy geometrickými konci je zároveň výjimečným a originálním řešením. Jedná se o produkt s průhlednou, jemnou formou, který však může místnost zvýraznit a vytvářet přátelskou energickou atmosféru.


  Peach židle z náměstí D2 bude určitě apelovat na lidi, kteří chtějí být neutrální, v elegantním představení. Není to okázalé řešení, přesto přitahuje oko a dodává estetiku.

  D2 Peach
  Minimal Price: 750.49
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x