Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 1310 2388 Kč

Výrobce
 1. D2
Osud
 1. Do jídelny
 2. Do kuchyně
 3. Pro čekárnu a recepci
 4. Pro kavárny a restaurace
 5. Do obývacího pokoje
 6. Design
 7. Do sypialni
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
 2. Pérovka
Opěrák
 1. Čalouněný
 2. Plastový
Kostra
 1. Chróm
 2. Dřevo
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
 2. Další
Další možnosti
 1. S područkami
Compare Products

You have no items to compare.

  D2 Židle P018

  Inovativní přístup, styl a jedinečnost jsou charakteristickými znaky kolekce P018 od společnosti D2 Kwadrat. Již řadu let se výrobce proslavil konstrukčními řešeními, která od konkurence jednoznačně vyčnívají. Promyšlené konstrukce, vynikající výběr finišních materiálů a fantastické barvy dělají nábytek v tomto vydání v popularitě mezi lidmi, kteří vyžadují mimořádnou osobnost a odvahu. Interiér je uspořádán s výrobky z D2. Náměstí nepochybně zůstane lhostejné k nikomu, a to pouze díky své původní stylistice a skvělé harmonii.


  Sbírka P018 je další splátkou rodiny židlí věnovaných téměř každému místu. Dokonalé zpracování kombinované s fantastickými čalouněnými materiály znamená, že se můžete ztratit v křesle. Několik typů rámů, z nichž každý je určen pro modernitu a komfort, přítomnost fantastických postelí, na kterých můžete relaxovat, jako je skutečné houpací křeslo, fenomenální design - to všechno povzbuzuje každého.


  Křesla D2 Kwadrat jsou originální. Lopatka, mírně skládací tvar, umožňuje trochu uvolnění po náročném pracovním dni. Tento model pracuje v soukromí vašeho domova, uměleckého studia a dokonce i klasické kanceláře, kde potřebujete trochu inovace a originálního designu. Jeho design s pružnou pěnou umožňuje maximální komfort a pohodlí. Navíc profil sedadla je určen pro lidskou páteř, což dělá celou svou dokonalou ergonomii. Moderní design je silná barva vedle sebe ve formě koláže, stejně jako jednoduché formy zdobené jen jemným šitím. Bez ohledu na výběr každý z křesel vypadá skvěle a určitě dává auru jedinečnosti a pozitivní energie. Nezapomeňte tedy na kolekci P018 od firmy D2, zvláště když hledáte jedinečnost v její nejlepší podobě.

  D2 P018
  Minimal Price: 208.04
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x