Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 1016 2149 Kč

Výrobce
 1. D2
Osud
 1. Do dětského pokoje
 2. Do jídelny
 3. Do kuchyně
 4. Pro čekárnu a recepci
 5. Pro kavárny a restaurace
 6. Design
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Čalouněný
 2. Plastový
Kostra
 1. Chróm
 2. Černá
 3. Dřevo
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
Další možnosti
 1. Bez područek
Compare Products

You have no items to compare.

  D2 Židle P016

  Avantgardní milovníci, kteří jsou poněkud retro stylu, se mohou cítit spokojeni. Fantastická sbírka P016 je věnována mimořádným lidem, kteří oceňují originalitu a originální design. D2 Kwadrat nabízí všem zákazníkům, fenomenálně inspirované židle, dostupné v široké škále barev.


  Je to rozmanitost, uzavřená v přesně vytvořené podobě. Výhodou řešení je jeho jedinečnost a styl - výrobek je dokonale přizpůsoben kavárně a restauračnímu prostoru, ale může být také užitečný v relaxační zóně v moderní kancelářské budově nebo dokonce v recepci nebo v hotelové čekárně. Použitelnost, uzavřená v původním mixu, zachycuje oko a podporuje posezení. Buková základna kombinovaná s čalouněným sedákem se vyznačuje funkčností a komfortem. Zdánlivě nepohodlný tvar lopaty je však zvlášť profilován, takže se uživatel může cítit v pohodě a odpočívat na židli z náměstí D2. Výjimečný nápad, se zajímavým čalouněním, je věnování lidem, kteří opouštějí klišé. Křeslo, které je k dispozici na pěti různých stojanech, vypadá fenomenálně v půdních prostorách a umožňuje jim být různorodé a oživené. Současné trendy činí tento výrobek také v mnoha kancelářských prostorech a dodávají jim přátelský charakter a trochu originality.


  Kromě klasického křesla obsahuje sbírka také návrh hokejistů, což umožňuje větší diverzifikaci a dokonce lépe přizpůsobit potřebám příjemců. Lehká konstrukce, která kombinuje dřevo s polypropylenovým sedákem, nevyužívá prostor a je ideální pro bary a moderní kuchyně. Obrovská škála barev poskytne příležitost pro individuální uspořádání založené na energizujících barvách nebo kontrastních kombinacích jejich odstínů. Sbírka P016 není určena pro tradicionalisty, ale pro lidi, kteří se svým statkem a osobností ukazují statečně.

  D2 P016
  Minimal Price: 161.37
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x