Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 3698 3699 Kč

Výrobce
 1. D2
Osud
 1. Do jídelny
 2. Do kuchyně
 3. Pro čekárnu a recepci
 4. Pro kavárny a restaurace
 5. Do ogrodu
 6. Design
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Plastový
Kostra
 1. Plastové
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
Compare Products

You have no items to compare.

  Židle D2 NEUTRA

  Klasika v nové, lepší verzi. Jedinečné židle od španělského výrobce, který získal uznání a zájem mnoha lidí po celém světě ze dne na den. Jedná se o sérii neutrálních, charakterizovaných jednoduchou formou a fantastickým výkonem. Tento typ řešení funguje perfektně v každém pokoji, počínaje moderním obývacím pokojem, k jedinečně navržené kanceláři, restauraci nebo kavárně. Tato myšlenka je charakterizována stabilitou a dlouhou životností, což je důvodem, proč může být dlouhá léta využívána. Toto je originálnost na nejvyšší úrovni založené na klasicích v jiné verzi.


  Neutra židle z D2 Náměstí bylo zamyšleně navrženo a přesně vyrobeno z polypropylenu, materiálu odolného mechanickému poškození nebo stírání. Výhodou výrobku je jeho univerzalita, protože může být použita jak uvnitř tak i venku. Materiál, z něhož je polypropylen, nezmizí, neublíží ani měnícím se povětrnostním podmínkám ani dešti. Takže je to koncept, který funguje dobře bez ohledu na situaci. Výhodou sbírky je také skutečnost, že křeslo má lehkou konstrukci umožňující volné úpravy a přizpůsobení v závislosti na potřebách.


  Výrobce se zaměřuje na rozmanitost, a proto je dotyčný výrobek k dispozici v mnoha různých barvách. Díky němu může každý uživatel zvolit formu sebevyjádření, a to z kombinace v jednotné barvě, která končí kombinací mnoha barev, aby se dosáhlo větší dynamiky prostoru. Přes svou povrchovou úpravu je židle Neutra velmi pohodlná, protože má speciálně tvarované sedadlo, které působí útulně. Tato nabídka je jedinečná, snadno se používá a uchovává. Nepřekonatelnost formuláře spolu s jeho efektivní barvou znamená, že každý prostor se stane samostatnou vitrínou svého majitele. Perfektní koncept pro původní osobnosti a mimořádnou kancelář.

  D2 Neutra
  Minimal Price: 587.09
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x