Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 1190 1191 Kč

Výrobce
 1. D2
Osud
 1. Do jídelny
 2. Do kuchyně
 3. Pro kavárny a restaurace
 4. Design
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Plastový
Kostra
 1. Plastové
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
Další možnosti
 1. Bez područek
Compare Products

You have no items to compare.

  D2 Židle BUSH

  Další verze židle, která potvrzuje, že i jednoduchá podoba může vypadat působivě v každé místnosti. Sbírka Bush, inspirovaná židlí Viento, je řešením, které nabízí společnost D2 Kwadrat - výrobce specializující se na neobvyklé, odvážné a návrhářské módní koncepty. Moderní trendy umožňují přítomnost forem, které se liší od vzorů, a to i v moderních kancelářích nebo hotelech. Tato židle patří k univerzálním výrobkům, protože se dokonale hodí do kancelářských prostor, hledišť, kaváren, restaurací i do soukromých bytů a domů.


  Jedná se o jednoduchou formu vyrobenou výhradně z polypropylenu, a tudíž zároveň odolný a lehký materiál. Myšlenka je koncept, který je snadno čitelný, stejně jako odolný proti mechanickému poškození nebo poškrábání. Bush židle je ideou pro diverzifikaci interiérů, její jemná podpora, která je kombinací protkaných linií, dodává jedinečnost a dělá celou konstrukci vyniknou z tradičních návrhů. D2 Náměstí hledá funkční řešení, takže tento model má také praktické aplikace. I přes zdánlivě tvrdý povrch je to pohodlný kus, který se stará o pohodlí uživatele, bez ohledu na věk nebo postoj. Model, který je k dispozici v několika barvách, umožňuje použití na mnoha místech a díky své malé velikosti také umožňuje volný sklad ve skladu nebo na zadní straně. Stabilní nohy v kombinaci s jedinečným odpočinkem poskytují maximální svobodu a současně umožňují přesunout židli na libovolné místo. Myšlenka funguje dobře ve firmách, kde dynamika práce vyžaduje neustálé změny.


  Sbírka Bush je založena na funkčnosti a estetice. Návrháři vytvořili jakýsi umělecký dílo v klasické verzi s minimalistickým charakterem. Jeho univerzálnost dokonale zapadá do nábytku různých stylů a dodává jedinečnost.

  D2 Bush
  Minimal Price: 189.04
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x