Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 3193 18564 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do jídelny
 2. Do konferenční místnosti
 3. Do kuchyně
 4. Do kanceláře
 5. Pro čekárnu a recepci
 6. Pro kavárny a restaurace
 7. Design
Typ kostry
 1. Na kolečkách
 2. Na nohou / nožičkách
 3. Pérovka
Opěrák
 1. Čalouněný
 2. Dřevěný
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
 2. Nastavení výšky
 3. Synchronní
 4. Ergonomický
Další možnosti
 1. S čelem
 2. S reg. hloubka. sedlo
 3. Bez područek
 4. S područkami
 5. Nastavitelné područky
Wielkość
 1. Dwuosobowa
 2. Trzyosobowa
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Ławki
Compare Products

You have no items to compare.

  Bejot VECTOR

  VECTOR je kolekce, která se zaměřuje na moderní pohled na prestižní a kancelářské funkce. Jsou to různé produkty, přizpůsobené individuálním potřebám či očekáváním, a to i velmi náročným zákazníkům. Myšlenka se vyznačuje jednoduchostí s maximální elegancí a stylem a zdokonalením v nejmenším detailu.


  Hlavním proudem předkládané kolekce je estetická kombinace surovosti, rozbité malými detaily, které se příjemně mísí s jakýmkoli uspořádáním a současně přidávají vznešenou chuť. Každý prvek byl navržen s ergonomií a pohodlí při posezení. Vektorové židle a křesla jsou určitě funkčním řešením, které se nachází v každé kanceláři, a to jak ve velkých společnostech, tak v intímnější atmosféře. Obchodní třída vyžaduje osvědčené, pohodlné koncepty, poskytuje správný prostor a umožňuje snadné vedení i těch nejobtížnějších konverzací.


  Realizace produktů BEJOT si zasluhuje zvláštní pozornost, protože je velmi přesná a upravená. Zdánlivě syrové, téměř asketické tvary byly obohaceny rámečkem lesklého hliníku, čímž se budovala elegance v nejlepším stavu. Je také třeba poznamenat, že celá řada článků této kolekce splňuje všechny evropské požadavky a normy, což zvyšuje spokojenost a zvyšuje jistotu i těch nejnáročnějších zákazníků. Nabídka od firmy BEJOT je založena na klasické kombinaci černé a kovové, takže prvky zařízení mohou být vzájemně kombinovány, čímž se každé uspořádání stává soudržným a elegantním. Stabilita díky odolným nohám, kombinovaná s pohodlnými opěradly a loketními opěrkami dává novým výrazům židle, což jim umožňuje využívat při každodenním výkonu kancelářských povinností. Důležitější je, že židle a křesla BEJOT Vector se vyznačují svou ovladatelností a lehkostí, což usnadňuje ovládání a změnu polohy.

  Bejot Vector
  Minimal Price: 506.97
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x