Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 13008 34592 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do kanceláře
 2. Pro čekárnu a recepci
 3. Pro kavárny a restaurace
 4. Do obývacího pokoje
 5. Design
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
 2. Středová noha
Opěrák
 1. Bez opěradla
 2. Čalouněný
Kostra
 1. Chróm
 2. Černá
 3. Dřevo
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
 2. Nastavení výšky
 3. Synchronní
 4. Ergonomický
Další možnosti
 1. S čelem
 2. Bez područek
 3. S područkami
Compare Products

You have no items to compare.

  Bejot UMM

  Křesla a židle z tajemně pojmenované kolekce BEJOT Umm jsou nejvyšší standardy, uzavřené v fenomenální kvalitě a přesné povrchové úpravě. Výrobce se zaměřil na originálnost a ergonomii formulářů, umožňující návrh a konstrukci nábytku, ideálně vhodný pro kanceláře, recepce nebo na jiných místech, kde může dlouhodobé posezení způsobit nepohodlí. Moderní koncepty, které se rozhodně vystupují ze soutěže, nad rámec jejich funkčnosti, překvapí s pohodlím a umožňují okamžik uvolnění nebo plnou koncentraci na místě, které udržuje minimální soukromí. Výrobky z této sbírky stále zaujímají největší firmy, kde je kromě estetiky a elegance i pohodlí zaměstnanců i návštěvníků důležitá.


  BEJOT Umm není nic jiného než rozmanité křesla a židle doplněné opěrkami nohou. Každý prvek s maximální přesností je založen na ergonomii a mírně zaoblených tvarech, což dává celou sbírku trochu charakteru domu. Jejich funkčnost je založena na nastavení opěrek hlavy, což vám umožní přizpůsobit se profilu uživatele, který dává individualitu a ještě větší pohodlí. Prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli, dokonale se mísí s čalouněným čalouněním v celé barevné paletě, která vytváří minimalistický celek, skládající se prakticky všude. Velkou výhodou je použití různých finišních materiálů, mezi nimiž můžete rozlišit Umm Pastel, Roccia a Charles Standard. Tato odlišnost je způsobena neustálým nárůstem očekávání vůči výrobci.


  Sbírka Umm je k dispozici v mnoha variantách, takže uspořádání lobby, recepce nebo kanceláře může být provedeno bez problémů. Vysoké opěradlo v kombinaci s pohodlnými opěrkami hlavy nebo nožními opěrkami jsou nápadem pro pohodlí, efektivní vzhled a spokojenost každého zákazníka. Proto není divu, že modely těchto křesel získávají uznání mezi nejnáročnějšími lidmi. Vypadají skvěle v soukromých kancelářích, které vedou ke koncentraci a tvořivosti.

  Bejot Umm
  Minimal Price: 2064.92
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x