Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 4230 10322 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do jídelny
 2. Do kuchyně
 3. Pro kavárny a restaurace
 4. Design
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Bez opěradla
 2. Čalouněný
Kostra
 1. Dřevo
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
 2. Nastavení výšky
Další možnosti
 1. Bez područek
Compare Products

You have no items to compare.

  BEJOT SPIN

  Kancelářské řešení by měly být charakterizovány funkčností, estetikou a pokročilými technologiemi, které usnadňují každodenní používání. Sbírka BEJOT Spin je moderní podoba uzavřená v unikátních tvarech, vedle níž nemůžete projít. Speciálně navržené sedačky nejen vypadají impozantně, ale nabízejí i celou řadu možností, díky nimž se dokonce i malý prostor stává praktickým prostředím, který vede k tvořivosti.


  Klasickí hokeristé, kteří jsou kdysi spojeni pouze s interiéry barů, se v současné době používají v řešeních jako "sedí a stojí". Kolekce Spin kombinuje inovativní přístup k tématu s jedinečnou formou, která dává kancelářím nebo kancelářím nový, lepší rozměr. To je perfektní potvrzení, že se vše otáčí kolem přesného designu a pozornosti nejmenších detailů. Nabídka od firmy BEJOT je k dispozici ve tvaru klasického hokera, stejně jako dvě stoličky s tradiční výškou sedadla. Modely vyrobené s velkou profesionalitou mohou obsahovat čalounění čalouněné kůží nebo materiálem - v závislosti na potřebách a požadavcích jednotlivých zákazníků. A co víc, široká škála barev umožňuje přizpůsobit současný design interiéru, stejně jako barvu stěn nebo příslušenství. Takové řešení se neomezuje pouze na židle, jsou součástí celku, s harmonickým vzhledem a originálním designem.


  Kolekce Spin je určena náročným zákazníkům, kteří si v závěru hodnotí minimalismus ve tvaru a estetice. Navíc pohodlné rámy ve třech modelech umožňují vybrat koncept, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Světelný design hokejistů umožňuje jakékoli nastavení a časté změny - to je klíčovou vlastností, užitečná především pro dynamické firmy. Je třeba připustit, že nabídka BEJOT rozhodně vyčnívá ze soutěže a zasáhne chuť těch nejnáročnějších zákazníků. Proto není divu, že se takováto originální řešení objevují v kancelářích a obchodních centrech po celém světě.

  Bejot Spin
  Minimal Price: 671.58
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x