Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 2510 20008 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do jídelny
 2. Do konferenční místnosti
 3. Do kuchyně
 4. Do kanceláře
 5. Pro čekárnu a recepci
 6. Pro kavárny a restaurace
 7. Design
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Plastový
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
Další možnosti
 1. Bez područek
 2. S područkami
Wielkość
 1. Dwuosobowa
 2. Trzyosobowa
 3. Cztery lub więcej
Dodatkowe opcje
 1. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Ławki
Compare Products

You have no items to compare.

  BEJOT SHELL

  Avantgarda je v ceně, zejména tam, kde se klient nachází v kanceláři. Správné uspořádání by proto mělo být založeno nejen na funkčnosti, ale také na původní estetice, která odlišuje společnost od soutěže. Vytvoření kreativního a současně přátelského místa není snadné, nicméně na trhu jsou výrobci, kteří nabízejí výrobky nejvyšší kvality, s pomocí kterých je to možné v několika jednoduchých krocích. BEJOT nabízí jedinečné originální kolekce, které vám umožní být kreativní a otevřené, s příjemným prostředím. Mezi zvláště důležitými návrhy stojí za to věnovat pozornost sbírce konferenčních židlí společnosti Shell. Jejich dynamická podoba působí na první pohled a používání odolných materiálů umožňuje mnoho let zdarma.


  Charakteristickým rysem výrobků této značky je jistě lehká, ale stabilní forma a plastová povrchová úprava, která je k dispozici v mnoha barvách. Speciálně profilovaný tvar sedáku vám umožňuje udržet si pohodlí při obchodních schůzkách nebo školeních. Možnost sestavení produktů do řad vytváří ještě více možností, které se dychtivě používají v konferenčních, recepčních nebo recepčních sálech. A co víc, použití vysoce kvalitního plastu je způsob, jak udržet maximální čistotu, která funguje dobře v sociálních prostorách.


  Originálnost sbírky, kombinovaná s přesností zpracování, činí společnost Shell popularitou. Dostupnost živých, energizujících barev oživuje každý pokoj a dělá dokonce i nudný prostor a nabývá nového výrazu. Řešení od společnosti BEJOT jsou jedinečné nabídky s originálním designem zvýrazněným chromem a hliníkem. Pro větší pohodlí mají konferenční židle možnost montáže další pracovní plochy, která nejen zlepší přitažlivost, ale především přidá funkcionalitu celé kolekci. Výjimečné řešení s moderním charakterem a minimalistickým stylem.

  Bejot Shell
  Minimal Price: 398.52
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x