Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 852 51019 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenční místnosti
 2. Do kanceláře
 3. Pro čekárnu a recepci
 4. Pro kavárny a restaurace
 5. Design
Typ kostry
 1. Na kolečkách
 2. Pérovka
 3. Ostatní
Opěrák
 1. Čalouněný
 2. Ostatní
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Ostatní
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
Další možnosti
 1. Bez područek
Wielkość
 1. Jednoosobowy
 2. Dwuosobowa
 3. Trzyosobowa
 4. Inne
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Sofy
 2. Siedziska
 3. Inne
Compare Products

You have no items to compare.

  BEJOT QUADRA

  Klasické kancelářské budovy, pronajaté velkými podniky, se vyznačují nejen velkým počtem zaměstnanců, ale také neustálým obtěžováním a hlukem. Trochu relaxace ve volném čase není snadný proces a vyžaduje vytvoření pohodlného a přesto klidného místa. BEJOT, pohybující se s časy a měnícími se potřebami příjemců, vytvořila kolekci, která umožňuje během dne intenzivně navrhnout místo pro soukromé konverzace a dýchání. Quadra je moderní, jedinečný systém modulového nábytku, vyznačující se mimořádnou funkčností a velkou estetikou.


  Nová řada sedacích souprav a pouf, vybavená estetickými a pohodlnými přepážkami, je inovativní pohled na kancelář a její funkčnost. Doplnění sbírky jednoduchými tabulkami vám umožňuje navrhnout libovolný prostor, typ otevřeného prostoru a mnohem menší, náročnou přítomnost řešení představujících zónu důvěrnosti a soukromí. Obchodní schůzky nebo mimo obchodní jednání se mohou konat v přátelské, uvolněné atmosféře, v prostředí, které zůstává profesionální a zároveň elegantní.


  Výhodou návrhu společnosti BEJOT je možnost vytvářet mediální porty, které vytvářejí možnost použití notebooků nebo telefonů i v těchto malých prostorách. Modularita celé kolekce vám nabízí neomezené možnosti - vše závisí na potřebách zaměstnanců. A co víc, lehká, ale trvanlivá konstrukce umožňuje jakoukoliv úpravu jednotlivých prvků, což je zásadní, zejména v dynamických firmách.


  Quadra zachycuje oko a ergonomie láhev nebo sedací soupravy povzbuzuje trochu uvolnění a zotavení. Obchodní jednání, která se uskutečňují na těchto sedadlech, mohou probíhat pohodlně i díky výjimečnému ergonomii a správnému profilu. Kolekce BEJOT je zajímavou myšlenkou zachování individuality v nejlepším, stylovém vydání.

  Bejot Quadra
  Minimal Price: 135.30
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x