Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 5317 8280 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do kanceláře
 2. Design
Typ kostry
 1. Na kolečkách
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Chróm
Mechanismus
 1. Nastavení výšky
 2. Synchronní
 3. Ergonomický
Další možnosti
 1. S reg. hloubka. sedlo
 2. S područkami
 3. Nastavitelné područky
Compare Products

You have no items to compare.

  BEJOT PARTNER

  Kancelářské prostory, zejména ve velkých společnostech, vyžadují přítomnost vhodného nábytku, který vám umožní pracovat volně, a to i při dlouhodobém sedání v jedné pozici. Společnost BEJOT, která splnila očekávání, vytvořila kolekci partnerů, která, jak napovídá název, je věnována všem, kteří se starají o funkčnost a praktickou aplikaci. Tento druh nápadu je charakterizován přesností zpracování, ergonomií, čalouněnými zády a vynikajícím poměrem cena / kvalita. Je bezpečné říci, že výrobky z této sbírky jsou představami ekonomické třídy pro velké prostory a další zaměstnance.


  Celá kolekce partnerů se skládá z otočných židlí doplněných konferenčními sedadly na pružné nebo 4-nohové konstrukci. Toto je nejoblíbenější forma, která funguje v každé situaci, a proto jsou řešení nabízená společností BEJOT tak populární. Tato myšlenka je založena na poměrně velkém opěradle, pohodlném sedadle a područkách, což vám umožňuje dosáhnout ergonomické polohy i při delším sedání. Uživatel si může zvolit čalouněnou nebo koženou verzi, z čeho vybírat - elegantnější a odolnější.


  Partnerské křesla se vyznačují také řadou mechanismů, které především zvyšují komfort a zajišťují lepší přizpůsobení individuálním preferencím. V závislosti na potřebách je k dispozici varianta se zámkem v čtyřech polohách, nastavení hloubky sedáku, pětistupňové opěradlo a třístupňové sedadlo a model s ortopedickým mechanismem založený na biodynamice a 3D pohybu. Dostupnost takového rozlišování ovlivňuje pohodlí, stejně jako umožňuje výběr modelu, který vám umožní udržet maximální asertivitu a kreativitu na pracovní stanici. Velkou výhodou křesel Partner je nepochybně možnost rozhodnout o čalouněném textilii (k dispozici ve třech cenových variantách), stejně jako jeho barvy. Tím se vytvoří možnost jakéhokoli uspořádání vhodného pro jiný nábytek nebo barevný systém ve vybraném kancelářském prostoru.

  Bejot Partner
  Minimal Price: 844.10
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x