Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 8570 10880 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do jídelny
 2. Do konferenční místnosti
 3. Do kuchyně
 4. Do kanceláře
 5. Pro čekárnu a recepci
 6. Pro kavárny a restaurace
 7. Do obývacího pokoje
 8. Design
Typ kostry
 1. Na nohou / nožičkách
 2. Pérovka
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Alu
 2. Dřevo
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
 2. Další
Další možnosti
 1. S područkami
Compare Products

You have no items to compare.

  Bejot OXXO - OCCO

  Kancelářské vybavení může být funkční a současně překvapivé svým tvarem a designem. Existuje mnoho zajímavých nápadů na trhu, ale většina z nich je založena na klasických schématech, které se pomalu stávají nudnými. BEJOT, jako lídr ve výrobě kancelářských řešení, se zaměřuje na jedinečnost a inovativní přístup k předmětu, a proto si jeho kolekce Oxxo zasluhuje zvláštní pozornost. Návrh je určen náročným a současně odvážným společnostem a podnikům založeným na tvarech klubů a současně si pamatuje, že udržuje plnou ergonomii, která zaručuje maximální komfort.


  Kancelářské křesla Oxxo je jedinečný styl a fantastický design, který oživuje libovolný pokoj. Použití nejkvalitnějších materiálů, kombinovaných "jako náhoda", umožňuje používat je po mnoho let bez viditelných stop nebo odřenin. Nabídka od společnosti BEJOT je také jedinečná vzhledem k přítomnosti sedadel s lopatou, které však zaručují maximální komfort při obchodních schůzkách nebo setkáních. Použití injektované pěny ve výrobě je způsob, jak eliminovat riziko deformace, což je zárukou spokojenosti a spokojenosti zákazníků. Volba čalouněné verze s látkou nebo kůží dává příležitost uspořádat místnosti, které vyhovují úrovni zaměstnanců nebo aktuálním potřebám. Myšlenka vychází z osvědčené ergonomie, díky níž můžete strávit dlouhé hodiny v posezení.


  Sbírka Oxxo, dříve známá jako OCCO, je věnována všem prostorům - v moderních kancelářských budovách, stejně jako zasedacích místnostech, konferenčních místnostech nebo čekacích místnostech. Je to pocta silným osobnostem, které chtějí v průmyslu vyniknout. Kancelářská karta je koneckonců nejen lidé, ale i její výzdoba. Přítomnost příčníku zvyšuje přitažlivost křesel, které se stávají ještě módnějšími a jedinečnějšími. BEJOT dává zákazníkům produkt, u něhož člověk nemůže být lhostejný. Jedná se o mimořádnou eleganci, založenou na živých barvách a originálním pojetí.

  Bejot Oxxo
  Minimal Price: 1360.38
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x