Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 6625 10911 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenční místnosti
 2. Do kanceláře
 3. Pro čekárnu a recepci
 4. Pro kavárny a restaurace
 5. Design
Typ kostry
 1. Otočný kříž
 2. Na kolečkách
 3. Pérovka
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Černá
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
 2. Nastavení výšky
 3. Synchronní
 4. Ergonomický
Další možnosti
 1. S čelem
 2. S reg. hloubka. sedlo
 3. S bederní podporou
 4. S područkami
 5. Nastavitelné područky
Compare Products

You have no items to compare.

  BEJOT MATE

  Styl a elegance jsou nejen velmi dekorativní doplňky - to je také estetický minimalismus, skládání prostory v obytných, kancelářských a veřejné použití. BEJOT se zaměřuje na dokonalost ve své nabídce, což je důvod, proč kolekce Mate vyniká z nabídek jiných výrobců. Vytváří řadu téměř neomezených možností, což umožňuje maximální pohodlí pro všechny uživatele.


  Návrh v tomto stylu kombinuje eleganci, dobrý vkus a jednoduché formy, navržené nejvíce ergonomickým způsobem. Židle a křesla z kolekce Mate se vyznačují především zdokonalením v každém detailu. Zákazník získává celou řadu možností, protože v této řadě lze rozlišit konferenční židle a křesla se zvláštními předpisy, odpovídající produkt na individuálních preferencích. Použití tří různých mechanismů je odpovědí na osobní preference, a to nejen manažerů, ale i řadových pracovníků, kteří jsou povinni kreativitu a koncentraci.


  Mateřská kolekce se přizpůsobuje prostoru. Zahrnuje otočné židle (verze rozšířena a základní), doplněné židle konferenci na základě čtyřnohého konstrukce nebo pružný. Kombinace většího počtu různých barev čalounění (a to jak v materiálech a kůže) se složkami z hliníku a eleganci účinnosti odpovídající nejvyšší úrovni. Mate židle a sedadla jsou standardně dodávány s nastavením opěradla, ale na požádání, že zákazník obdrží hloubka sedáku mechanismus nebo opěrky pro nastavení a bederní opěrkou, takže lze říci, že BEJOT také stará o ergonomii a pohodlí pro dlouhodobé sedadla. To je důležitá otázka, a proto uživatelé oceňují řešení, která vám umožňují péči o vaši páteř. Mateřské židle a křesla díky jednoduché a harmonické lince jsou neodmyslitelným prvkem vybavení každého kanceláře. Proto je jejich popularita tak velká, v celé zemi i v zahraničí.

  Bejot Mate
  Minimal Price: 1051.65
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x