Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 6640 51019 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenční místnosti
 2. Do kanceláře
 3. Pro čekárnu a recepci
 4. Pro kavárny a restaurace
 5. Do obývacího pokoje
 6. Design
Typ kostry
 1. Pérovka
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Alu
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
Další možnosti
 1. S područkami
Wielkość
 1. Jednoosobowy
 2. Dwuosobowa
 3. Trzyosobowa
 4. Cztery lub więcej
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Sofy
 2. Siedziska
Compare Products

You have no items to compare.

  Bejot LEGVAN

  Kancelářské prostory nebo jakýkoli jiný veřejný podnik by měly být charakterizovány funkčností, ergonomií, ale také estetikou, která ovlivňuje atmosféru nebo blaho lidí. Proto nejnovější trendy naznačují méně triviální řešení, která se liší od dobře opotřebovaných schémat a nudných konceptů. BEJOT, jako jedna z mála společností na trhu, nabízí produkty přizpůsobené současnému stavu módy, nezapomíná na praktičnost a eleganci na nejvyšší úrovni. Mezi zajímavé sbírky se dá vyniknout zvláštním způsobem, protože jeho modularita vytváří možnost uspořádat jakýkoli prostor originálním a energizujícím způsobem. Jedná se o systém sedadel značky Legvan se zajímavými barvami a neobvyklým tvarem, který poskytuje maximální pohodlí jak při obchodních rozhovorech, tak při odpočinku ve volném čase.


  BEJOT Legvan je ideální pro otevřené prostory a velké komunikační cesty, stejně jako odpočívá místa, které se stále častěji objevují v moderních kancelářských budovách. Celá sbírka se skládá z mnoha výrazně diverzifikovaných prvků, mezi něž patří mimo jiné dvojitá pohovka s područkami, kancelářská židle, třímístná pohovka s područkami, stejně jako vícedílné moduly s nebo bez opěradel. Stolní desky jsou také dokonalým doplňkem, který je k dispozici ve dvou variantách a umožňuje vytvořit soudržný, roztrhaný celek.


  Výše zmíněná sbírka má mnoho možností. Rozsáhlé plochy sedadel spolu s ergonomickými opěradly umožňují harmonii v interiéru, stejně jako klid ve chvílích bez práce nebo při čekání na schůzku. Charakteristickou vlastností návrhu BEJOT jsou dynamické barvy, které lze kombinovat v různých variantách, oživující místnosti a rozkošné oči. Kreativní prostor vzbudí zájem, lidi se cítí lépe, což zase zlepšuje image společnosti a dává tak spoustu místa. Producent se zaměřuje na nejmenší detaily, získává důvěru a spokojenost na mezinárodním trhu.

  Bejot Legvan
  Minimal Price: 1054.11
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x