Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 8058 21356 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenční místnosti
 2. Do kanceláře
 3. Pro čekárnu a recepci
 4. Pro kavárny a restaurace
 5. Do obývacího pokoje
 6. Design
Typ kostry
 1. Na kolečkách
 2. Na nohou / nožičkách
 3. Středová noha
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Dřevo
 4. Barva
Mechanismus
 1. Žádný mechanismus
 2. Nastavení výšky
 3. Synchronní
 4. Ergonomický
Další možnosti
 1. S čelem
 2. S reg. hloubka. sedlo
 3. S područkami
Compare Products

You have no items to compare.

  BEJOT IN ACCESS

  Kancelářské křesla jsou neodmyslitelným prvkem každého prostoru, proto je jejich tvar nebo funkčnost základem pohodlí práce a možností trávení mnoha dlouhých hodin v něm. Na trhu je mnoho společností, které nabízejí produkty tohoto typu, mezi nimi BEJOT - vůdce, který se vyznačuje nekonvenčními myšlenkami vyrobenými v nejlepším stylu. Klasické varianty kombinované s moderními tvary umožňují vytvořit originální, pohodlný a kreativní prostor, který jistě ovlivňuje kvalitu práce. Použití všech nejdůležitějších principů ergonomie umožňuje poskytnout pohodlí bez ohledu na situaci.


  Kolekce křesel In Access se skládá nejen z manažerských řešení, ale také z konferenčních křesel, které jsou k dispozici na nohách zakončených nohama, koly nebo na rotujícím mechanismu s paměťovou funkcí. Taková odrůda umožňuje zvolit pro daný pokoj nejvhodnější koncepci, ať už jde o konferenční místnost, prezidentskou kancelář nebo tradiční místo běžného zaměstnance. Kromě toho jsou různé základny tak lehké, že je můžete snadno nastavit podle vašich potřeb. V křeslech Access a kancelářských židlích se vyznačuje jejich původní podobou a díky vestavěným područkám vytvářejí dojem souvislého, i když originálního celku. Koneckonců, jsou velmi pohodlné, protože jejich design zahrnuje všechny ergonomické prvky, které podporují dlouhé hodiny práce.


  Výhoda návrhu společnosti BEJOT je rozhodně extrémně klasická a současně elegantní barevná schéma, díky níž je kolekce důstojná, moderní a luxusní. Nepochybně produkty In Access vám umožní vytvořit prostor, který je nejen přátelský, ale také funkční a s vysokou estetikou. Vysoká kvalita dostupných materiálů spolu s perfektním šitím vytváří řešení, vedle něhož nemůžete projít lhostejně. Čím více se kancelář v takovém uspořádání stane přehlídkou dynamiky společnosti a osobnosti jejího majitele.

  Bejot In Access
  Minimal Price: 1279.20
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x