Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 9151 14157 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do kanceláře
 2. Design
Typ kostry
 1. Otočný kříž
 2. Na kolečkách
 3. Na nohou / nožičkách
Opěrák
 1. Síťovina
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Černá
 4. Plastové
 5. Barva
 6. Ostatní
Mechanismus
 1. Nastavení výšky
 2. Synchronní
 3. Ergonomický
Další možnosti
 1. S čelem
 2. S bederní podporou
 3. Bez područek
 4. S područkami
 5. Nastavitelné područky
Compare Products

You have no items to compare.

  Bejot ELEVEN

  Funkce kancelářských zařízení hraje klíčovou roli při jeho fungování. BEJOT proto nabízí řešení všem zájemcům o ergonomii, vysokou estetiku a trvanlivost. Nabídka výrobce je určena jak malým společnostem, tak vysoce rozvinutým podnikům nebo soukromým kancelářím nebo recepci. Kdekoli člověk strávil dlouhé hodiny v sedě, objeví se výrobky výše uvedené společnosti, přinášející pohodlí a umožňující jim soustředit se na své povinnosti.


  "Jedenáct je křeslo, které přečte a rozumí lidskému tělu" - tak výrobce propaguje svůj výrobek a v něm je spousta pravdy. Židle z kolekce Eleven se vyznačují svou multifunkčností - 11 možností vám umožní přizpůsobit se individuálním preferencím, splnit chutě a očekávání nejnáročnějších zákazníků. Jednoduchý styl, založený na modernitě a minimalismu, ovlivňuje celkové uspořádání a přizpůsobuje se ostatním prvkům. BEJOT Eleven má vysoké opěradlo navržené s prodyšnou membránou, která je užitečná zejména v horkých dnech, v místnostech, kde není klimatizace. Úplné nastavení výšky opěradla, hloubky sedadla nebo područek a bederní opěrka je způsob, jak získat nejvíce ergonomickou polohu pro páteř bez ohledu na profil zaměstnance. Dva dostupné modely (pro manažera s čelní deskou) umožňují výběr řešení přizpůsobeného individuálním preferencím. Dotčené výrobky jsou ve dvou barvách - klasické bílé a elegantní černé, což znamená, že lze kombinovat s téměř libovolnou barvou a strukturou kancelářského nábytku.


  Jedenáctá kolekce se vyznačuje dlouhou životností a stabilitou, takže její každodenní používání stačí po mnoho let. Určitě patří řešením určeným klientům, pro něž je pohodlí a pohodlí klíčovou otázkou ve své kanceláři.

  Bejot Eleven
  Minimal Price: 1452.63
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x