Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 6958 10043 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do kanceláře
 2. Design
Typ kostry
 1. Na kolečkách
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Černá
 2. Plastové
 3. Barva
 4. Ostatní
Mechanismus
 1. Nastavení výšky
 2. Synchronní
 3. Ergonomický
Další možnosti
 1. S čelem
 2. S područkami
 3. Nastavitelné područky
Compare Products

You have no items to compare.

  Bejot DUAL

  Móda pro moderní kancelář se stala realitou. Zaměstnanci i samotní zákazníci dbá na vybavení dané společnosti, což je důvod, proč lze říci, že uspořádání kancelářských prostor je vitrínou mnoha společností. Z tohoto důvodu se neustále snaží vytvářet různorodou sbírku, přizpůsobenou těm nejnáročnějším očekáváním. BEJOT jde s časem, vytváří funkční řešení, charakterizovaná neobvyklou estetikou a stylistikou. Křesla a židle z kolekce DUAL jsou mimořádnou kombinací dvou různých povrchů, které dohromady tvoří soudržný celek.


  Výjimečně promyšlený tvar celé konstrukce zahrnuje všechny potřebné principy ergonomie, díky čemuž je výrobek ideálně vhodný pro dlouhé hodiny práce za stolem. Jeho neobvyklá forma podpory, ideálně se měnící od jednoho materiálu k druhému, je myšlenkou na obohacení identifikace společnosti zavedením loga nebo štítku, který se blíží konkrétnímu podniku. Koncept tohoto typu v zemi zatím není příliš populární, nicméně po celém světě ji největší korporace již používají. Proto je bezpečné říci, že křesla DUAL BEJOT předcházejí potřebám spotřebitelů, kladou vysoké standardy dokončování i celou základnu.


  Tato sbírka je k dispozici ve dvou variantách barevných panelů; klasické bílé a černé, představující univerzalitu a eleganci. Dual propozice jsou dva rozmanité produkty - výkonná židle a manažerská verze, doplněná pohodlnou, ergonomickou a plně nastavitelnou čelní deskou. Možnost individuálního přizpůsobení výšce nebo tuhosti siluety zvyšuje každodenní pohodlí, posiluje kreativitu a produktivitu zaměstnanců. Lehká konstrukce umožňuje umístit produkty na libovolné místo, které je rozhodující pro dynamický rozvoj firmy. A co víc, moderní, ale tónovaná příroda umožňuje přizpůsobit židle a křesla jinému kancelářskému nábytku, což vám umožní vytvořit harmonický celek. BEJOT DUAL se zaměřuje na přesnost v každém detailu, díky čemuž zákazník získává nejlepší kvalitu.

  Bejot Dual
  Minimal Price: 1104.54
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x