Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Shop By
Cena
 • 30399 44231 Kč

Výrobce
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenční místnosti
 2. Do kanceláře
 3. Design
Typ kostry
 1. Na kolečkách
Opěrák
 1. Čalouněný
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
Mechanismus
 1. Nastavení výšky
 2. Synchronní
 3. Ergonomický
Další možnosti
 1. S čelem
 2. S područkami
 3. Nastavitelné područky
Compare Products

You have no items to compare.

  BEJOT CEO

  Společnost BEJOT si zvykne na dobro, díky funkčnímu a extrémně estetickému nábytku, zachovanému v jednoduchém, minimalistickém stylu. Mezi zajímavými návrhy si zaslouží zvláštní pozornost kolekce generálních ředitelů, včetně jedinečného řídícího sedadla s čelní deskou, zaměstnaneckého variantu bez něj a perfektně vyrobené konferenční židle. Tato různorodost je přizpůsobena individuálním potřebám a požadavkům nejnáročnějších zákazníků.


  Uvedené modely jsou charakterizovány nekomplikovanou formou, která je poměrně nemotorná, ale je tak lehká, že každý uživatel může volně přizpůsobit produkt svým potřebám. Podstatou myšlenek společnosti BEJOT je výjimečná ergonomie, která je zachována díky přítomnosti četných mechanismů, které umožňují umístění sedadel v nejpohodlnějším místě k sezení. Sbírka generálních ředitelů je k dispozici v čalouněné verzi, která je v provozu, dobře funguje s nižšími zaměstnanci, stejně jako exkluzivnější a elegantnější verze kůže, ideální pro prezidentské a řídící úřady. Nastavením hloubky a výšky sedáku, opěrky hlavy, bederní opěrky nebo deformační síly celého opěradla je praktické řešení, které poskytuje pohodlí během dlouhých hodin strávených v kanceláři. Mechanismy EF + X a VMX 70 Ortopedické je novinkou na polském trhu, které umožňuje umístění každé židle do polohy, která eliminuje jakoukoli bolest nebo poruchu páteře.


  Myšlenka působí nejen na ergonomii, ale i na estetiku výkonu, která se projevuje v nejmenších detailech, jako je přesné šití nebo možnost volby hliníkové základny. Navíc BEJOT splňuje všechna očekávání a dává možnost zvolit správná kola nebo područky. Široká paleta barev je cílem zachovat individuální charakter každé kolekce, stejně jako možnost přizpůsobení křesel stávajícímu nábytku nebo dekorativním prvkům. Sbírka generálních ředitelů určitě nezůstává lhostejná vůči zákazníkům, pro něž je pohodlí a moderní poznámka rozhodující pro uspořádání své kanceláře.

  Bejot CEO
  Minimal Price: 4825.29
  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x