Nákupní košík

0,00 Kč

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Compare Products

You have no items to compare.

  Bejot ATRIA

  Pohodlí při práci ovlivňuje kreativitu a nadšení zaměstnanců. BEJOT, jako výrobce kancelářského nábytku, se zaměřuje na ergonomická a uživatelsky přívětivá řešení. Návrhy ve svých sbírkách jsou charakterizovány přesností zpracování, originální stylistikou a celou řadu dalších možností, které zvyšují komfort a svobodu každodenního užívání.


  Atria otočné židle, doplněné o židle na skluzavkách nebo nohách, jsou jedinečným motivem v každém ohledu. Vychází z harmonické podoby a dokončuje prvky, které jsou navrženy s mimořádnou pozorností nejmenšího detailu a končí obrovskou paletou dostupných barev a barevných kombinací. Produkty, které splňují nejvyšší standardy na světě, jsou charakterizovány speciálně tvarovaným, vysokým opěradlem a širokým sedadlem v plné velikosti, což vám umožňuje udržet maximální komfort a pohodlí. Velkou výhodou sbírky je přítomnost několika úprav, které umožňují uživateli přizpůsobit se individuálním preferencím a profilům. Nastavení výšky opěradla, hloubky sedáku, bederní opěrky nebo opěrky hlavy a opěrky hlavy je snadné, což činí židle ještě více sympatickým.


  Kolekce Atria společnosti BEJOT jistě splní nejvyšší očekávání, protože je řešením, které chápe potřeby moderních lidí. Inspirací pro tyto modely jsou nejnovější trendy z největších obchodních center na světě, a proto koncepty, které jsou osvědčené a jedinečné ve svém stylu. Minimalistický charakter kombinovaný se světelnou formou funguje dobře v jakémkoliv uspořádání, bez ohledu na zbytek zařízení. Rotační výrobky, jak již bylo uvedeno výše, jsou doplněny dodávkovými modely, které jsou k dispozici na klasických nohách a lyžích. Fantastický design, založený na různých barvách, zdůrazňující individualitu a jedinečnost každé firmy. Díky tomu je uspořádání kancelářských prostor nebo přijímacího prostoru ještě jednodušší.

  There are no products matching the selection.

  Tento obchod používá soubory cookie a při dalším procházení souhlasíte s jejich použitím. Další informace
  x